Tanulóink 2017-2018

Zirc

1.A
JAKABNÉ BOGNÁR ANITA
RAJZ - ANGOL - INFORMATIKA




1. Balta Patrik
2. Benis Bálint
3. Bertalan Vendel
4. Csutak Petra
5. Fenyvesi Péter
6. Horváth Roland
7. Máté Barnabás
8. Mohosi Míra
9. Németh Botond Attila
10. Nyári Adrián
11. Palkovics András
12. Regenye Réka
13. Sági Anna Réka
14. Schvéger Alexa
15. Seres Zsolt
16. Sztaroszta Noel Patrik
17. Tenyeri Veronika Jázmin
18. Tóth Anna
19. Tóth Bence Sándor
20. Török Dorina Lilla
21. Turi Benjámin
22. Varga Roland


1.B
HEGYINÉ JAKAB ZSUZSANNA
NÉMET NEMZETISÉGI - ÁLTALÁNOS




1. Bolla Bulcsú
2. Csoknyai Bianka
3. Földesi Eszter
4. Jakab Dávid Csaba
5. Jakab Örs
6. Járfás Balázs Péter
7. Kalocsa Rebeka
8. Kánnai Hunor
9. Orsós Tamás Patrik
10. Pálfi Balázs
11. Paró Blanka Julianna
12. Pataki Krisztián
13. Petrik Lili Kincs
14. Sasvári Emese Erzsébet
15. Sipos László
16. Szemmelveisz Flóra
17. Takács Dzsesszika Laura
18. Udvari Antal
19. Vágenhofer Dorina
20. Varga Leila
21. Varga Márk
22. Vörös Lídia


1.C
SZABÓ LÁSZLÓNÉ
ANGOL - INFORMATIKA




1. Borovszky Tamás Kevin
2. Földesi Zalán Tamás
3. Fuchs Dávid
4. Gerber Áron
5. Heim Barnabás Ferenc
6. Hürkecz Máté Ákos
7. Klespitz Dávid Zoltán
8. Kratky Lara Vivien
9. Lakics Áron
10. Leszkovics Vince
11. Mácsai Levente
12. Máhr Noel Milán
13. Nagy Patrik Benett
14. Pacher Pálma
15. Radányi Erik
16. Radányi Máté
17. Répás Attila
18. Répás Nóra
19. Riga Hanni Veronika
20. Simon Ramóna
21. Székely Valter
22. Szöllőskei Hanga
23. Zahorecz Alex


2.A
KOLOCZ-CSORDÁS KATALIN
RAJZ - ÁLTALÁNOS




1. Benis Martin
2. Borbély Bence József
3. Fuchs Dominika
4. Fülöp-Darabont Zalán
5. Gurobi-Zab Sámuel
6. Menczel Zsófia
7. Németh Robin
8. Németh Vanessza
9. Orsós Dzsenifer Barbara
10. Pados Izabell
11. Prusinszky Petra
12. Sárközi Dávid
13. Spód Kornél
14. Szemmelveisz Dalma
15. Vajda Liza
16. Wittmann Kinga


2.B
KASZÁS ELEONÓRA
NÉMET NEMZETISÉGI




1. Amberg Marcell
2. Bartók András
3. Dávid Andrea
4. Dávid Boglárka
5. Dublecz Flóra
6. Dülk Donát
7. Fodor Flóra
8. Fuchs Lívia
9. Gregosits Béla Botond
10. Hunyadvári Vivien Anna
11. Kárai Csenge
12. Kaufmann Ágnes
13. Kondor Barbara
14. Kovács Eszter
15. Mihályfi Dóra
16. Pufa Zara Napsugár
17. Répás Zsófia
18. Szekrényes Nóra Anna
19. Takács Áron
20. Telek Réka Larina
21. Turi Anna
22. Udvari Ágnes
23. Udvari Gábor
24. Varga Áron Soma
25. Vodilla Lili Hanna


2.C
SAJGÓNÉ WETZL ÉVA
ANGOL - INFORMATIKA




1. Fülöp Marcell
2. Gerber Olivér
3. Hujber Márk
4. Ivanovics Emma
5. Jakab Gergely Sándor
6. Jani Mirtill
7. Kiss Gergő
8. Kóta Nikoletta
9. Kovács Anna Viktória
10. Kovács Endre
11. Kovács Kornél
12. Mészáros Gábor
13. Rédli Dániel
14. Rippert Zsófia
15. Somogyi Márk Dávid
16. Strausz Bálint Milán
17. Szabó Lotti
18. Tátrai Zsombor
19. Varga Zalán Mihály


3.A
KATONA PÉTERNÉ
RAJZ - NÉMET NEMZETISÉGI




1. Albrecht Alex
2. Bakos Krisztián
3. Bognár Bálint
4. Bozsi Boglárka Bianka
5. Dörnesz Kincső
6. Hamvasi Balázs
7. Kadnár Dóra
8. Kajtár Boglárka
9. Lukács Lea Roxána
10. Mészáros Henrietta
11. Molnár Hunor Botond
12. Molnár-Takács Flóra
13. Orvos-Nagy Márton
14. Orvos-Nagy Szonja
15. Pfisztner Loretta
16. Ruisz Anita Magdolna
17. Seres-Kalányos Anett
18. Surányi Réka Sára
19. Szilágyi Bertold
20. Valdhauser Henrik Ivó
21. Váliczkó Attila Noel
22. Valler Hanna
23. Varga Lívia
24. Varga Zsófia
25. Vaskor János


3.B
MÉSZÁROSNÉ GELESZ EDINA
NÉMET NEMZETISÉGI




1. Amberg Alex
2. Borbás Gergő
3. Czintula Nimród
4. Dombi Nikolett
5. Egervölgyi Nóra
6. Fagyas Luca
7. Fallmann Réka
8. Földesi Mátyás
9. Fülöp-Hegyi Annaliza
10. Germán Jázmin
11. Heim Sára Zsóka
12. Horváth Kiara
13. Jacsa Fanni
14. Katona Bálint
15. Király Levente
16. Mohay Luca
17. Mór Barbara
18. Ottó Csaba
19. Répás Kata
20. Répás Levente
21. Somogyi Márk
22. Strenner Bálint
23. Tóth Gergely Hunor
24. Valler Emma
25. Varga Dominik
26. Vesztergom Gréta Julianna
27. Vintze Zsófia
28. Winter Ármin


3.C
HORECZKY LÁSZLÓNÉ
ANGOL - INFORMATIKA - ÁLTALÁNOS




1. Bodor Zoltán
2. Bolla Zsófia Zorka
3. Csillag Benedek
4. Csillag Bertalan
5. Fleisz Zorka Virág
6. Horváth Gergő
7. Horváth Gréta
8. Jánosik László
9. Kovács Mátyás
10. Kovács Noel
11. Krasznai Laura
12. Kustán Helga Róza
13. Nagy József Benjámin
14. Németh Tamás
15. Pucsek Zoé Gréta
16. Répás Bence Gábor
17. Révész Dóra
18. Riga Melitta Míra
19. Szabó Bendegúz
20. Szeremley-Kovács Dorka
21. Szöllősi Bence
22. Valdhauser Kristóf Bendegúz
23. Zrinyi Bence


4.A
NAGYNÉ VÁLINT ANITA
RAJZ




1. Andrási Evelin
2. Bácsi Zsuzsanna
3. Balta Martin
4. Béres Domonkos
5. Bierbauer Alex
6. Dóber Fanni
7. Drahovszky Máté Nándor
8. Endresz Luca Mária
9. Gurobi-Zab Zorka
10. Kádár Péter
11. Kiss-Horkai László
12. Klesitz Bianka
13. Kukoda Anna
14. Maxim Balázs
15. Németh Cintia
16. Németh Nikolett
17. Németh Vivien
18. Palkovics Márton
19. Petőcz Petra
20. Rátódi Lídia
21. Sárközi Rebeka
22. Szakács Zille
23. Tatár Iringó Adrienn
24. Vajda Marcell
25. Varga Márk
26. Vastag Zselyke


4.B
WITTMANN ANTALNÉ
NÉMET NEMZETISÉGI




1. Ábrahám Balázs György
2. Ábrahám Csaba
3. Bieber Nóra Jázmin
4. Bittmann Gerda
5. Bolla Sára
6. Farkas Balázs Áron
7. Haász Kevin
8. Horváth Bence
9. Jakab Zalán
10. Józsa Léna
11. Kovács Kata
12. Kugler Áron
13. Kuti Zoltán Ádám
14. Léber Zsóka
15. Lingl Nóra
16. Nagy Beatrix
17. Nemes Martin
18. Nick Regina Lili
19. Pap Adrián
20. Pihokker Bálint
21. Renkó Péter Zalán
22. Schell Milán
23. Sömjén Benjámin
24. Tamási Dóra
25. Tribel Vanda
26. Wágenhoffer-Koós Bálint


4.C
KŐRÖS ERIKA
ANGOL - INFORMATIKA - ÁLTALÁNOS




1. Bálint Laura
2  Birnbauer Márton
3. Budai Bálint
4. Fleisz Patrik Bence
5. Gyurkó Panna
6. Károlyi Viktória
7. Kersch Vanessza
8. Király Levente
9. Kiss Marcell
10. Klespitz Míra
11. Kósa Eszter Erzsébet
12. Kóta Imre
13. Kovács Zalán
14. Majer Péter
15. Markó Viktória
16. Menczel Dávid
17. Pap Máté László
18. Sass Dániel
19. Simon Réka
20. Strasszer Vivien
21. Szabó Fanni
22. Szökrényes László
23. Szöllőskei Sára
24. Takács Erik István
25. Tóth Balázs Máté
26. Wéber Kristóf


5.A
FUTÓNÉ BERKI KATALIN
RAJZ - NÉMET NEMZETISÉGI - ÁLTALÁNOS




1. Ábrahám Kata
2. Albercht Vivien
3. Bakos Viktória
4. Benke Zsuzsanna Barbara
5. Bittmann Teréz
6. Bogdán Tamara
7. Borbás Patrik
8. Busa Csenge Szilvia
9. Csák Gergő Márk
10. Finta Zsuzsanna
11. Földesi Léda
12. Fülöp Ádám
13. Gfellner Zoltán
14. Grószeibl Dália
15. Hegedüs Eszter Adrienn
16. Horváth Kitti
17. Kollát Zsanett
18. Kovács Péter
19. Kurucz Bianka
20. Mészáros Dániel
21. Molnár Vanessza
22. Nyári Máté
23. Orsós Margit
24. Pál Renáta
25. Palánkai Hanna Dóra
26. Radányi Vince
27. Resze Vanessza
28. Rottenbücher Ramóna
29. Strausz Tamás Zoltán
30. Szigeti Levente
31. Vaskor Noémi


5.B
MÜLLERNÉ VIDA KRISZTINA
NÉMET NEMZETISÉGI



1. Bertalan Szilárd
2. Bittmann Róza
3. Bittmann Zsolt
4. Bognár Tamara
5. Buda Tekla
6. Dohnál Borbála
7. Dülk Botond
8. Földesi Benedek
9. Francsics Hédi
10. Gregosits Bence Béla
11. Hanich Benedek
12. Horváth Hédi
13. Huszty Csanád
14. Jakab Norbert
15. Jenei Zsófia
16. Kiss Júlia
17. Kokas Nóra
18. Kutasi András
19. Kuti Panna
20. Mógor Kitti
21. Molnár Réka
22. Pucsek Míra Lara
23. Radányi Levente
24. Sasvári Borka
25. Schell Kitti
26. Takács Dorka
27. Zsigmond Alexander


5.C
FÖLDESI KATALIN
ANGOL - INFORMATIKA




1. Benis Aliz
2. Buza Blanka
3. Csillag Gábor
4. Gazdag Lola Arabella
5. Ivanics Ármin Bendegúz
6. Katzer Liliána
7. Kitzvéger Nikolett
8. Kratky Bence
9. Kun Bálint
10. Móri Ádám
11. Nesztinger Vivien
12. Révész Enikő
13. Sági Luca
14. Szabó Elizabet
15. Szeremley-Kovács Hanga
16. Tátrai Nóra Hanga
17. Varga Marcell
18. Vingl Kolos


6.A
NYÁRINÉ NAGY ANGÉLA
RAJZ - ÁLTALÁNOS




1. Bolla Borbála
2. Cziráki Anna
3. Hajba-Spanberger Hanna
4. Holczinger Fanni
5. Horváth Kristóf
6. Horváth Vivien Erzsébet
7. Horváth Vivien Hortenzia
8. Jakab Bianka Vivien
9. Kálmán Eszter Zsuzsanna
10. Kaufmann Krisztián
11. Klesitz Boglárka
12. Kovács Dóra
13. Kovács Julianna
14. Lippert Dorina
15. Mautzka Valentin István
16. Molnár Luca Flóra
17. Nyári Dávid
18. Rieger Máté
19. Strasszer Attila
20. Szelthoffer Albert Imre
21. Takács Márk Attila
22. Vida Jázmin Ida


6.B
SZATURINÉ BIBER MÁRIA
NÉMET NEMZETISÉGI




1. Ábrahám Gábor Zoltán
2. Árgyelán Zsombor
3. Berkes Mihály
4. Bittmann Boglárka
5. Bittmann Marcell
6. Dóber Milán
7. Drahovszky Gergő Bence
8. Erdélyi Zalán
9. Farkas Zsófia Eszter
10. Fisli Levente
11. Gyurkó Vivien
12. Kathi Bernadett
13. Kondor Bálint
14. Kovács Blanka
15. Lajtafalvi Eszter
16. Lázár Hanna Veronika
17. Molnár Vivien
18. Ruttkay-Miklián Emma
19. Somogyi Alexa
20. Svéd Anna
21. Szigeti Georgina
22. Tamási Hanna
23. Váliczkó Ármin
24. Vörösházi Laura


6.C
BURJÁNNÉ VAJCS PIROSKA
ANGOL - INFORMATIKA




1. Gurdon Bence
2. Király Csenge Sára
3. Klespitz Milán
4. Kóta Brigitta
5. Kovács Míra Zoé
6. Kovács Noémi
7. Magyar Laura
8. Maser Márk
9. Müller Zsombor
10. Németh Nikolett
11. Pálfi Norbert
12. Petőcz Dávid
13. Polt Martin
14. Sáfrány Cseperke Virág
15. Szakács Mátyás
16. Szöllőskei Levente
17. Szücs Ármin
18. Vintze Regina


7.A
HORVÁTHNÉ PINTÉR MAGDOLNA
RAJZ - ÁLTALÁNOS




1. Ányos Brenda Alexandra
2. Balogh Péter Dániel
3. Benis Szonja
4. Buda Benedek
5. Dombi Lajos
6. Dörnesz Bendegúz
7. Endresz Mátyás
8. Fazekas Ármin
9. Fekete Kíra Napsugár
10. Fodor Marcell Ferenc
11. Hajba-Spanberger Máté
12. Jakab Márton
13. Lukács Dominik Bence
14. Máj Levente
15. Mihályi Bálint
16. Ottó Nikolett
17. Pál Kristóf
18. Palánkai Tünde Orsolya
19. Párkányi Petra
20. Pidl Milán Dániel
21. Pintér Evelin
22. Radányi Sára
23. Szabó Bence
24. Tar Noémi
25. Tribel András
26. Varga Bettina
27. Völgyvári Annamária
28. Wind Anna


7.B
BURJÁN ISTVÁN
NÉMET NEMZETISÉGI




1. Ács Gréta
2. Albrecht Milán
3. Altmann Balázs
4. Bieber Barnabás Botond
5. Bittmann Zoltán
6. Dublecz Márk
7. Farsang Brigitta
8. Földesi Benedek
9. Földesi Lőrinc
10. Gazdag Renáta Szabina
11. Golicza Patrik
12. Győrffy Zsófia
13. Hamvasi Gréta Virág
14. Hegedüs József Gergő
15. Horváth Júlia
16. Huszty Kristóf
17. Jakab Anita
18. Kapitány Luca Anna
19. Károlyi Gergő
20. Komenda Barnabás
21. Kotra Márton Olivér
22. Kuti Gergely
23. Máhr Hunor Marcellínusz
24. Sasvári Levente Balázs
25. Tóth Róbert István
26. Vajcs Máté
27. Varga Vanessza


7.C
HEGYI MARIANN
ANGOL - INFORMATIKA




1. Árpásy Balázs
2. Bittmann Kata
3. Horváth Bálint
4. Kiss Rebeka
5. Lezsák Bence
6. Mészáros Merse
7. Nagy Martin Gábor
8. Nagy Tamás
9. Panyi Dániel
10. Pej Zalán
11. Pölöskei Roland
12. Pusztai Laura Diána
13. Szabó Jázmin
14. Szabó Martin Gilgames
15. Szaturi Bálint
16. Takács Dorottya
17. Tóth Szonja
18. Valler Gábor
19. Wittmann Márk


7.D
NYUL ÁRPÁDNÉ
NÉMET NEMZETISÉGI - ÁLTALÁNOS




1. Bakonyvári Andor
2. Bartus Bálint
3. Borostyán Tamás
4. Deutsch László
5. Dombi Martina
6. Gyarmati Emili
7. Kacsándi Bálint
8. Kási Evelin
9. Kathi Evelin Réka
10. Klotz Dániel Kevin
11. Lakatos Luca Anna
12. Lukács Anna
13. Mészáros Szintia
14. Pék Milán
15. Piedl Barbara
16. Pihokker Bettina
17. Piller Martin
18. Puskás Bence
19. Regenye Máté
20. Ríz Katalin
21. Ríz Orsolya
22. Spekhardt Réka
23. Szabó Patrik
24. Szirbek Márk
25. Vajda Luca


8.A
MÜLLER FERENC
RAJZ - ÁLTALÁNOS




1. Bácsi Gábor
2. Belső Nikoletta
3. Biber Cintia
4. Biber Márk
5. Biró Marcell
6. Csomai Mária Rozália
7. Kaufmann Dominik Gyula
8. Maxim Zoltán
9. Molnár Evelin
10. Nick Richárd
11. Nyárai Gergely
12. Ottling Tamás
13. Rátódi Ildikó Katalin
14. Sebő Kevin
15. Sömjén Tamás
16. Strasszer Veronika
17. Szilágyi Zalán
18. Tenkei Laura
19. Varga Noémi
20. Vingl Csenge
21. Zsámboki Balázs
22. Zsótér Gergő


8.B
FORSTHOFFERNÉ IVANICS LÍVIA
NÉMET NEMZETISÉGI




1. Belső Ivett
2. Bittmann Panna
3. Bognár Panna Réka
4. Bolla Efraim
5. Fisli Botond
6. Gazdag László
7. Horák Ágnes Vanessza
8. Klausz Máté Zsolt
9. Komenda Kevin
10. Kovács Gergely
11. Kovács Kata
12. Mihályfi Vendel
13. Papp Berta
14. Pej Szabina
15. Pék Lilla
16. Schlenker Nikolett
17. Selmeczi Dóra
18. Sógorka Noémi
19. Svéd Petra
20. Szarvas László
21. Ulrich Attila
22. Vigh Emma Klára


8.C
TRIBEL ENIKŐ
ANGOL - INFORMATIKA - ÁLTALÁNOS




1. Bokor Roland
2. Francsics Fanni
3. Gurdon László
4. Kovács Áron
5. Kovács Domonkos
6. Kovács Kristóf
7. Krasznai Réka Beáta
8. Majer Szabolcs
9. Molnár Csilla Noémi
10. Molnár Hanna Gréta
11. Moór Balázs
12. Németh Kristóf
13. Polgár Ádám Levente
14. Pölöskei Mercédesz
15. Simon Nóra
16. Sömjén Máté
17. Takács Zoltán
18. Turi Ferenc
19. Végh Attila
20. Végh Zsigmond
21. Wágenhoffer-Koós Raul


SNI alsó
DRESKA SZILVIA




1.osztály
1. Kovács Sándor
2. Orsós Gábor
3. Orsós Tamás

2.osztály
1. Orsós Bence
2. Varga Balázs Dávid

4.osztály
1. Valdhauser Dzsenifer


SNI felső
JANDALÁNÉ HUPKA GIZELLA




5.osztály
1. Punk Patrik
2. Sallai Nikolett

6.osztály
1. Csiki Csaba

7.osztály
1. Dömötör Armand
2. Dömötör Zoltán
3. Kolompár Sándor
4. Novák Bálint Gergő
5. Pál Szabolcs


Bakonybél

1. OSZTÁLY
TROJÁK ZSUZSANNA


1. Bacsák Fruzsina
2. Holényi Gréta
3. Izsa Ferenc Bernát
4. Kecskés Márk
5. Kiss-Regenye Viktória
6. Mészáros László István
7. Szabó Emma


2. OSZTÁLY
SCHMIDMAJER JÁNOSNÉ


1. Gazdig Blanka
2. Magyar Csilla
3. Oggero Mattia
4. Rieger Hanna
5. Schwarcz Noémi


3. OSZTÁLY
SCHMIDMAJER JÁNOSNÉ


1. Belső Milán
2. Bertalan Nóra
3. Jenei Dóra
4. Katona-Kiss Zsombor
5. Kollát Olivér
6. Piller Bianka
7. Simon Mátyás
8. Szalai Dorka


4. OSZTÁLY
TROJÁK ZSUZSANNA


1. Dombi Levente
2. Rákos Kornélia


Olaszfalu

1. OSZTÁLY
TÁNCOS LÁSZLÓNÉ


1. Bauer Rebeka Dóra
2. Holdinger Attila Zoltán
3. Waller Ármin


2. OSZTÁLY
TÁNCOS LÁSZLÓNÉ


1. Biber Tamás
2. Kukoda Boglárka Mariann
3. Patkó Kata
4. Piedl Gergő
5. Schneider Ferenc


3. OSZTÁLY
KOVÁCSNÉ TÓTH TERÉZ


1. Piedl Vivien
2. Rudeczki Csanád
3. Véber Milán


4. OSZTÁLY
KOVÁCSNÉ TÓTH TERÉZ


1. Einreinhoff Botond
2. Fodor Rebeka
3. Holdinger András Péter
4. Kovács Attila
5. Mohosi Réka
6. Nagy Norbert
7. Ripper Ferenc Bence
8. Ripper Kinga
9. Simon Rebeka
10. Tudós Tivadar Márk


5. OSZTÁLY
PIEDL JUDIT


1. Béres Virág
2. Einreinhoff Zsanett
3. Hanich Fanni
4. Kállai Ádám
5. Keserü Dániel
6. Kukoda Tamás
7. Máhl Bence
8. Nyári Ádám
9. Óvári Adrienn
10. Rudeczki Eszter
11. Sóki Erzsébet
12. Tenyeri Brendon


6. OSZTÁLY
HONTAI HAJNALKA


1. Blumenschein Rafael Börje
2. Holdinger Krisztián Csaba
3. Kiss Sándor
4. Kovács Viktória
5. Regenye Violetta
6. Simon Róbert
7. Tenyeri Krisztián Erik
8. Varga Szabina
 

Jelenlévők

Jelenleg 24 vendég olvas minket.

Statisztika

Ma:14
e hónapban:2266
összesen:650551
látogatónk volt 2007. augusztus 31-e óta!

Visszaszámláló

A téli szünetig még
van hátra!

Naptár

2017 December
HK SzCs P Sz V
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ma (2017. december 14., csütörtök) Szilárda napja van, holnap Valér ünnepli a névnapját.